Wtorek, 2018-02-20

Imieniny: Anety, Lehca

Świetlica - Październik 2017

W październiku jesień zagościła w naszej świetlicy na dobre. Na zajęciach dzieci rozmawiały o zmianach zachodzących w przyrodzie. Piękne dary jesieni, jej ciepłe barwy, stanowią wspaniałą inspirację do ciekawych prac plastycznych. Dzieci wykonały szereg pięknych prac: zwierzęta z liści, drzewa z wydzieranek, grzybki-witraże, kasztanowe ludziki, makietę lasu, karmniki, prace wykonane technika origami i portrety swoich pupilków. Naszą ogromną dumą był jeżyk, wykonany przy pomocy malutkich dłoni.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wykonały piękne laurki i portrety swoich nauczycieli.

Zabawy ruchowe, słowne, łamigłówki, zagadki i inne zadania także były powiązane z jesienną aurą i przyrodą.

W ostatnim tygodniu października pojawiła się gazetka nawiązująca do zbliżającego się Święta Zmarłych.

A oto kilka zdjęć z naszych zajęć: