Czy wiecie, że…

Mamy najlepszego matematyka w powiecie wołomińskim

Michała Balceraka

III Powiatowy Konkurs Matematyczny im. Romana Żulińskiego

został rozstrzygnięty w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida

w Radzyminie. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z  terenu powiatu wołomińskiego  wysłuchali wykładu dr. inż. Krzysztofa Brysia, prodziekana d.s. Ogólnych Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej na temat: „Algorytm rekurencyjny”. Następnie dyrektor Liceum Ogólnokształcącego dr Urszula Zimińska oraz starosta wołomiński Kazimierz Rakowski  wręczyli dyplomy i nagrody  ufundowane przez starostwo powiatowe w Wołominie .

➢    Michał Balcerak - najlepszy gimnazjalista w turnieju wiedzy matematycznej, uczeń III klasy Gimnazjum im. Cichociemnych w Postoliskach. Nagroda, jaką otrzymał jako finalista to laptop i dyplom. W tak doniosłej chwili towarzyszył mu tata Janusz Balcerak.

➢    Joanna Dąbrowska otrzymała dyplom za uczestnictwo w II etapie konkursu oraz pendrive.

Jak to było:

➢    17.11.2014r.- odbył się I etap turnieju wiedzy matematycznej w naszej szkole, mający na celu wyłonienie dwóch najlepszych uczniów całego gimnazjum.

➢    08.12.2014r. - najlepsi uczniowie wzięli udział w II etapie konkursu matematycznego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Radzyminie.

➢    18.02.2015r. - Michał Balcerak i Joanna Dąbrowska -  podopieczni pani Magdaleny Słomian odebrali nagrody. Towarzyszyła im pani Agnieszka Niemiec - koordynator konkursu.

Gratulujemy zwycięzcy, a Joannie dziękujemy za udział.

Życzymy Wam sukcesów w dalszej karierze matematycznej.

W przyszłym roku może to będziesz właśnie Ty ☺