„BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

W poniedziałek (17.11.2014r.) w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantką Panią Wiolettą Zychnowską z Komendy Powiatowej w Wołominie.

Uczniowie klas 0-3, 4-6 i I-III gimnazjum obejrzeli film i wysłuchali wskazówek na temat bezpieczeństwa w Internecie. Uczniowie w czasie spotkania dowiedzieli się o zagrożeniach jakie niosą za sobą np. umieszczanie swoich zdjęć w sieci , podawanie danych osobowych, nawiązywanie znajomości z ludźmi w Internecie. Celem głównym spotkania było uświadomienie uczniom zagrożeń płynących z nieodpowiedniego i lekkomyślnego korzystania z Internetu, telefonów komórkowych. Uczniowie poznali zagrożenia jakie niesie cyberprzemoc.

Hanna Ołdak