Cyfrowe wieczory dla Rodziców

"Cyfrowe wieczory dla rodziców" to cykl, który jest jednym z działań zainicjowanych przez Radę Doradczą Rodziców NASK. Celem działania Rady Doradczej Rodziców jest zaangażowanie rodziców w tematykę wyzwań i potencjalnych zagrożeń, jakie internet niesie dla najmłodszych jego użytkowników, pogłębienie ich wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w sieci oraz umożliwienie dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i problemami w tym obszarze.

Dlaczego warto wziąć udział we wtorkowych wieczorach z NASK?

• Dostępna forma - spotkania w formie online.
  • Różnorodność i aktualność wątków - chcemy rozmawiać na najbardziej nurtujące tematy w przystępny sposób.
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i znalezienie wskazówek oraz odpowiedzi na pytania: jak widzieć, słyszeć, towarzyszyć, reagować?
  • Obecność ekspertów z różnych dziedzin i specjalizacji, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zachęcamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Cyfrowa higiena dla najmłodszych czyli jak wprowadzić dobre nawyki od dzieciństwa” organizowanym przez Cyberprofilaktyka NASK.

Szkolenie odbędzie się  19.12.2023r. o godzinie 18 :30

Zapisy na szkolenie w linku :