Klub Mleczaka Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej pt. „Klub Mleczaka”

W roku szkolnym 2023/2024 dzieci z Przedszkola Samorządowego oraz oddziałów zerowych biorą udział
w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej pt. „Klub Mleczaka”

Twórca Klubu Mleczaka

Twórcą Klubu Mleczaka jest Adliner Sp. z o.o., realizująca programy edukacyjne od 20 lat. Programy Adliner tworzone są z pasją, sercem i z potrzebą dotarcia do dzieci i młodzieży z tematami często trudnymi, w formie lekkiej, łatwo przyswajalnej a co najważniejsze lubianej. Nasze programy zrealizowało już kilka milionów dzieci i tysiące placówek oświatowych.

Programy Adliner realizowane są pod marką programyedukacyjne.pl

www.programyedukacyjne.pl

Udział w Programie jest nieodpłatny i dobrowolny. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Programu, tj. udzielaniem informacji na temat Programu oraz rozpatrywaniem reklamacji, sprawują pracownicy Organizatora.

Program ma na celu:

a) edukację z zakresu profilaktyki stomatologicznej;

b) zmianę nawyków higienicznych dzieci i dorosłych.

Cieszymy się, że wspólnie możemy uczyć Maluchy, jak prawidłowo dbać o zęby i opowiedzieć im, dlaczego jest to tak ważne. W naszej przygodzie towarzyszyć nam będzie Mleczak, przemiły ząbek, który doskonale wie, co mu służy, a czego nie lubi. Jakich przygód doświadczy Mleczak, kogo spotka na swojej drodze i z kim będzie się przyjaźnił, dzieci dowiedzą się z Programu.

Marta Gosik –koordynator w Przedszkolu

Małgorzata Białek - koordynator w oddziałach 0