Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski zatytułowany „Moja Ojczyzna Niepodległa"

16 maja 2023 roku Szkoła Podstawowej imienia Królowej Jadwigi w Tłuszczu zorganizowała Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski zatytułowany „Moja Ojczyzna Niepodległa". Konkurs odbywał się w dwóch grupach wiekowych – klas I-III oraz IV-VI i był przeprowadzany w dwóch kategoriach: recytacja oraz śpiew. Nasi Uczniowie z wielką pasją i niesamowitym zaangażowaniem przygotowywali się do występów, tym samym godnie zaprezentowali swoje umiejętności. Jury doceniło uczniów i w kategorii recytacja w klasach IV-VI byliśmy bezkonkurencyjni!
Zofia Mościcka (klasa 5a) otrzymała pierwsze miejsce, a Paulina Kruczyńska (klasa 5b) – drugie. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych, niezależnie od zajętego miejsca. Pomoc w przygotowaniach oraz możliwość bycia świadkiem Waszego rozwoju, jest nie lada przyjemnością.
Życzę dalszych sukcesów!
Marta Miąsko