Superbohater

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie polegającym na przygotowaniu pracy plastycznej , która miała na celu utrwalenie produktów dostępnych w ramach „Programu dla szkół” tj. jabłko, gruszka, truskawka, sok owocowy, marchewka, rzodkiewka, pomidor, kalarepa, papryka, mleko, kefir, jogurt naturalny, które zostały przedstawione jako Superbohater.

Prace zostały wykonane w formacie A4, w wybranej przez uczestnika technice tj.: kredki ołówkowe, kredki świecowe, pastele, flamastry.

Rysunek przedstawiał tylko jedną, wybraną przez siebie postać, z pośród następujących: jabłko, gruszka, truskawka, sok owocowy, marchewka, rzodkiewka, pomidor, kalarepa, papryka, mleko, kefir, jogurt naturalny.

Celem konkursu było:

1) propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci uczęszczających do klas I-V szkół podstawowych,

2) rozwijanie wyobraźni u dzieci,

3) doskonalenie zdolności plastycznych u dzieci.

Wszystkim, którzy przygotowali pracę SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.