Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Dzień Babci i Dzień Dziadka- gr. 0a i 0b

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupa 0A i 0B gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy na sali gimnastycznej odbędzie się ich występ. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

W naszej szkole dzieci przygotowały również angielskie życzenia, wierszyki i piosenki dla dziadków. Angielska nazwa tego święta to National Grandparents Day. Święto ma swój oficjalny hymn A Song for Grandma and Grandpa, a symbolem tego dnia jest niezapominajka.
Wszystkim Dziadkom i Babciom życzymy Happy Grandparents Day.