Ogólnopolska akcja „III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie” w naszej szkole

Ogólnopolska akcja „III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie”.

21 października 2022r w Zespole Szkół w Postoliskach uczniowie i nauczyciele wzięli udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie-bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Wydarzenie było realizowane w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej ‘Cała Polska czyta dzieciom”.

Uczniowie czytali na korytarzach szkolnych i w salach lekcyjnych. Uczniowie młodszych klas głównie czytali baśnie i legendy, starsi-ulubione czy aktualnie czytane książki.

Pierwszoklasistom  i drugoklasistom wychowawcy klas i świetlicy oraz ósmoklasiści głośno czytali nieznane dotąd legendy.

W naszej szkole udział w akcji wzięło 282 uczniów.

Wspólne czytanie może dać wiele radości i sprawić wiele przyjemności.

Dziękuję i zapraszam do udziału w akcji za rok!!!!

Poniżej zamieszczam link ze zdjęciami z wydarzenia. Zapraszam do obejrzenia….