INSTRUKCJA DLA UCZNIÓW!!!

Drodzy Uczniowie!

W związku z wprowadzeniem dziennika elektronicznego w naszej szkole istnieje konieczność jego zintegrowania z Platformą MS Office 365, na której funkcjonuje MS TEAMS.

Znacie tę platformę, ponieważ korzystaliśmy z niej w okresie zdalnego nauczania.

W tym roku musicie się od nowa na niej zalogować:  oznacza to, że nie będziecie już używali  dotychczasowych loginów i haseł.

Musicie postąpić według poniższej instrukcji:

1. Jeśli  posiadasz zainstalowaną aplikację na MS Teams - logujesz się do swojego konta przy pomocy otrzymanego w szkole:

• loginu : karteczki z loginem przekazano Ci 16.09.2020 i  wkleiłeś/aś go do zeszytu;
  • hasła: Student.123

2.Jeśli  nie posiadasz na swoim komputerze aplikacji MS Teams - pobierz ją  ze strony  https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion

Po pobraniu i  zainstalowaniu  aplikacji  zaloguj się otrzymanym loginem i hasłem ( opis jak w punkcie 1)

3. Po zalogowaniu możesz zmienić hasło  - PAMIĘTAJ,  ŻEBY JE  ZAPISAĆ !!!

UWAGA !!!

W najbliższym czasie nauczyciele przeprowadzą test łączności na MS TEAMS.