Czwartek, 2020-10-29

Imieniny: Angeli, Przemyslawa

• Statystyki

Anonimowa skrzynka zaufania

Od  maja 2019 r. w naszej szkole funkcjonuje anonimowa skrzynka zaufania (w wejściu do szkoły po lewej stronie)

oraz wirtualna anonimowa skrzynka zaufania.

Drogi uczniu! Drogi rodzicu! W naszej szkole funkcjonuje ANONIMOWA SKRZYNKA ZAUFANIA.

Jeżeli coś Cię martwi, niepokoi. Nie radzisz sobie z jakimś problemem.Tobie lub komuś dzieje się krzywda. Byłeś świadkiem agresji, przemocy i nie chcesz bądź wstydzisz się z tym przyjść do wychowawcy, nauczyciela możesz to opisać na kartce i wrzucić do ANONIMOWEJ SKRZYNKI ZAUFANIA lub możesz skorzystać z WIRTUALNEJ ANONIMOWEJ SKRZYNKI ZAUFANIA i napisać na adres e-mail: zsp.skrzynka.zaufania@interia.pl

Możesz pisać w każdej sprawie, która jest dla Ciebie trudna. Dzięki Waszym spostrzeżeniom i sygnałom będziemy mieli możliwość skutecznego reagowania na zaistniałe niepożądane sytuacje, tym samym zapewniając Wam niezbędną pomoc i wsparcie.

Zasady korzystania z anonimowej skrzynki zaufania:

1. Nikt Cię nie będzie oceniać. Jesteś ważna/y niezależnie od tego, w jakiej sprawie napiszesz.

2. Wszystko, o czym napiszesz, pozostanie tajemnicą, chyba że zagrażałoby to czyjemuś życiu, zdrowiu, bezpieczeństwu.

3. Każde zgłoszenie będzie traktowane indywidualnie, z dyskrecją i szacunkiem.

4.Twój list może być być anonimowy, ale aby ułatwić nam udzielenie należytej pomocy, podaj tyle danych, ile możesz ujawnić, takich jak imię, klasę, dane osób, których list dotyczy.