ZMIANA ORGANIZACJI ZDALNEGO NAUCZANIA od 23marca

• Na stronie internetowej szkoły http://zspostoliska.szkolnastrona.pl/  powstała nowa zakładka zatytułowana:  PRACA SAMODZIELNA
  • Kliknij w nią, a rozwinie się lista z wykazem wszystkich poziomów nauczania- każda klasa ma swój plik.
  • W tym miejscu, w każdy piątek,  pojawiać się będzie tabela z listą przedmiotów nauczania, a w niej znajdziesz materiał przewidziany do systematycznej realizacji w kolejnym tygodniu.
  • Tabela zawiera również adresy kont pocztowych nauczycieli: każdy nauczyciel  ma własny adres  e-mail, który służy do bezpośredniego kontaktu ucznia z nauczycielem, przesyłania przez uczniów prac do sprawdzenia, zadawania pytań itp.

UWAGA !!!!!!!!! :

UCZEŃ NIE PODPISUJE PRACY TYLKO JĄ KODUJE wg schematu:

klasa.numer z dziennika

WZÓR:      8a.11

W szczególnych sytuacjach jeśli ktoś zapomni numeru z dziennika wpisuje : klasa  imię i pierwszą literę nazwiska. Prace bez właściwego kodu nie będą sprawdzane, ze względu na ochronę przed wirusami i niepożądanymi wiadomościami.

Prosimy NIE WYSYŁAĆ prac na pocztę szkoły, by nie blokować skrzynki- adres szkoły zspszpp@interia.pl nadal działa, ale od poniedziałku 23 marca służy wyłącznie do kontaktu z dyrekcją.

Uruchomione zostały kanał przepływu informacji między wszystkimi rodzicami, nauczycielami i uczniami. Zachęcamy do korzystania z nich.

Dyrekcja ZS w Postoliskach