Poniedziałek, 2018-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

2. ARCHIWUM
  3. starsze

Uczniowski Klub Sportowy „Orły” w Postoliskach zakończył realizację projektu „Jak ryba w wodzie”. W ramach zadania 90 uczniów klas trzecich i czwartych SP wyjeżdżało w każdą środę na krytą pływalnię do Wyszkowa (łącznie 23 razy), by tu pod kierunkiem trzech instruktorów uczyć się pływać i doskonalić swoje umiejętności. Dzieci miały zapewniony bezpłatny dowóz na pływalnię, bilety wstępu i opłatę instruktorów. Opiekę podczas podróży, na basenie   i do chwili przekazania dzieci rodzicom pełnili nauczyciele:  p. Bogumiła Dąbrowska, p. Dorota Szydłowska, p. Marzanna Żelazowska, p. Mirosława Bereda, p. Danuta Polakowska i p. Marcin Komorowski.  Na zakończenie pływania wszyscy uczestnicy wzięli udział w  zawodach pływackich, a najlepsi otrzymali medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

A oto zdjęcia zwycięzców:

Prezes UKS „Orły”

E. Kowalewska