Zespół Szkół w Postoliskach

Postoliska

Pl. 3-go Maja 18, 05-240 Tłuszcz

tel. 29 757-30-25

Adres

Postoliska


Pl. 3-go Maja 18, 05-240 Tłuszcz


tel. 29 757-30-25


Kalendarium

Środa, 2018-12-19

Imieniny: Beniaminy, Dariusza

Statystyki

  • Odwiedziny: 370580
  • Do końca roku: 12 dni
  • Do wakacji: 184 dni

Kontakt

Zespół Szkół w Postoliskach

ul. Plac 3-Go Maja 18

05-240 Tłuszcz

zspszpp@interia.pl  - szkoła podstawowa

zsgimp@interia.pl  - gimnazujm

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. ARCHIWUM
  3. starsze

Konkurs na Maskotkę Miasta

Burmistrz Tłuszcza Paweł Marcin Bednarczyk ogłasza konkurs plastyczno-projektowy na „MASKOTKĘ MIASTA TŁUSZCZ” .

Zasady udziału:
- projekt( rysunek) ma odzwierciedlać i nawiązywać do symboliki herbu miasta ( bóbr)
- konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (IV-VI kl.) , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Gminy Tłuszcz.
- prace należy wykonać na formacie papieru A3( blok rysunkowy), w kolorze, w dowolnej technice ( farby plakatowe, akryl ,kredka )
-na odwrocie wykonanej pracy ( projektu) należy umieścić dane: imię i nazwisko, wiek, klasa, nazwa szkoły , adres zamieszkania .
-termin nadsyłania( dostarczenia ) prac – do 30 listopada 2011 r. Urząd Miejski w Tłuszczu I piętro Sekretariat pok. nr 30


Jury powołane przez Burmistrza Tłuszcza wybierze pracę , która stanowić będzie podstawę do opracowania projektu dużej maskotki ( wysokość ok. 180 cm) , która zostanie uhonorowana atrakcyjną nagrodą rzeczową. Spośród najciekawszych prac zostanie zorganizowana wystawa a ich autorzy otrzymają upominki.
Maskotka Tłuszcza będzie promować nasze Miasto i Gminę na różnych imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych w mieście jak i w ościennych gminach a także uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych i okolicznościowych , organizowanych przez placówki przedszkolne i szkolne naszej gminy.

Do dnia 30 listopada br. trwa także konkurs na nazwę maskotki. Nazwę ( imię ) maskotki należy wpisać dużymi literami na kartce A4 i podpisaną imieniem , nazwiskiem i adresem zamieszkania przesłać na wyżej podany adres ."