Poniedziałek, 2018-04-23

2. ARCHIWUM
  3. starsze

Konkurs na Maskotkę Miasta

Burmistrz Tłuszcza Paweł Marcin Bednarczyk ogłasza konkurs plastyczno-projektowy na „MASKOTKĘ MIASTA TŁUSZCZ” .

Zasady udziału:
- projekt( rysunek) ma odzwierciedlać i nawiązywać do symboliki herbu miasta ( bóbr)
- konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych (IV-VI kl.) , gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Gminy Tłuszcz.
- prace należy wykonać na formacie papieru A3( blok rysunkowy), w kolorze, w dowolnej technice ( farby plakatowe, akryl ,kredka )
-na odwrocie wykonanej pracy ( projektu) należy umieścić dane: imię i nazwisko, wiek, klasa, nazwa szkoły , adres zamieszkania .
-termin nadsyłania( dostarczenia ) prac – do 30 listopada 2011 r. Urząd Miejski w Tłuszczu I piętro Sekretariat pok. nr 30

Jury powołane przez Burmistrza Tłuszcza wybierze pracę , która stanowić będzie podstawę do opracowania projektu dużej maskotki ( wysokość ok. 180 cm) , która zostanie uhonorowana atrakcyjną nagrodą rzeczową. Spośród najciekawszych prac zostanie zorganizowana wystawa a ich autorzy otrzymają upominki.
Maskotka Tłuszcza będzie promować nasze Miasto i Gminę na różnych imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych w mieście jak i w ościennych gminach a także uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych i okolicznościowych , organizowanych przez placówki przedszkolne i szkolne naszej gminy.

Do dnia 30 listopada br. trwa także konkurs na nazwę maskotki. Nazwę ( imię ) maskotki należy wpisać dużymi literami na kartce A4 i podpisaną imieniem , nazwiskiem i adresem zamieszkania przesłać na wyżej podany adres ."