Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

2. ARCHIWUM
  3. starsze

Zaprojektuj koszulkę promującą kibicowanie fair play i wygraj tablety graficzne oraz oryginalne koszulki z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej!

Uczestnicy

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze wszystkich polskich szkół - także tych, które nie przystąpiły do VI edycji programu „Szkoła bez przemocy”.

Zgłoszenia

Aby zgłosić projekt do konkursu, należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz zamieścić za jego pośrednictwem maksymalnie dwa projekty w postaci plików graficznych JPG (dopuszczalne rozmiary: 2480x3425 px, 3543x3543 px).  Wypełniony, wydrukowany i podpisany formularz rejestracyjny wraz z deklaracją należy wysłać pocztą na adres Biura Programu „Szkoła bez przemocy”, ul. Elżbiety Drużbackiej 13, 01-622 Warszawa (z dopiskiem: „Konkurs na projekt koszulki”).

Przedmiotem konkursu są projekty przeznaczone do umieszczenia na koszulce typu T-shirt, które promują ideę przewodnią VI edycji Programu „Kibicuję fair play”. Projektami mogą być obrazy, rysunki, projekty typograficzne, kolaże.

Na projekty czekamy do 28 listopada 2011r. Decyduje data stempla pocztowego.

W konkursie zostaną przyznane 3 nagrody główne, w tym zdobywca grand prix, oraz
8 wyróżnień.

Nagrodami głównymi dla zdobywców pierwszych trzech miejsc będą tablety graficzne oraz koszulki własnego projektu (dla zwycięzców i ich klas).

Natomiast  autorzy wszystkich 11 najlepszych projektów (3 nagrody główne
i 8 wyróżnień) otrzymają koszulki z autografami naszej najlepszej „11” – reprezentacji Polski w piłce nożnej.