Piątek, 2018-10-19

Imieniny: Michaliny, Michala

PIKNIK O BEZPIECZEŃSTWIE

BEZPIECZNA SZKOŁA W GMINIE TŁUSZCZ

W dniu 24 września 2014r. Pierwszaki z wychowawczyniami wzięły udział w pikniku na temat bezpieczeństwa -  „Bezpieczna szkoła w gminie Tłuszcz”. Piknik zorganizowany był przy Gimnazjum w Tłuszczu. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. : inscenizacja przygotowana przez uczniów  Gimnazjum, malowanie buziek, liczne zabawy i konkursy sprawnościowe oraz słodki poczęstunek. Dzieci mogły obejrzeć  wóz strażacki i sprzęt ratunkowy. Nasze pierwszaki popisały się wiedzą o bezpieczeństwie i zdobyły mnóstwo  nagród w konkursie prowadzonym przez Panią Policjantkę.

Do szkoły dzieciaki wróciły uśmiechnięte, wymalowane i z obdarowane różnego rodzaju gadżetami odblaskowymi, które mogą zapewnić im bezpieczne poruszanie się po drogach.

Wychowawczynie klas 1a,b,c:

Aldona Kowalska