Nabór do Orkiestry Dętej w Tłuszczu

Zapraszamy do Orkiestry!

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tłuszcza zaprasza w swoje szeregi. Jeśli Państwa dziecko wykazuje w jakikolwiek sposób zainteresowanie muzyką, zapraszamy do odwiedzenia Orkiestry na otwartych próbach sekcyjnych w dniach 12.09 oraz 19.09 bieżącego roku w godzinach od 10.00 do 13.00 w Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Tłuszczu. Będziecie mogli zobaczyć sekcje orkiestry w czasie pracy, porozmawiać z instruktorami, kapelmistrzem oraz członkami zespołu.

Orkiestra obecnie oferuje naukę od zera na flecie poprzecznym, klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, sakshornie czy instrumentach perkusyjnych. Dzięki orkiestrze można nawiązać nowe znajomości, odwiedzić różne miejsca w Polsce i za granicą. Rzetelna nauka gry na instrumencie muzycznym poprawia pamięć, zdolność koncentracji oraz pomaga wyrabiać nawyk sumienności i organizowania czasu.

Na dniach otwartych będziecie mogli Państwo wraz z dziećmi zobaczyć na własne oczy jak wygląda codzienna praca orkiestry oraz zapytać o każdy aspekt pracy zespołu.

Zapraszamy również do śledzenia orkiestry na Facebooku oraz kontaktu przez Internet na fanpage’u https://www.facebook.com/mod.tluszcz oraz przez e-maila modtluszcz@gmail.com

Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Tłuszczu