Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice!
      Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa rodzin, w związku decyzją Rządu o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w szkołach od dnia 12 marca do 25 marca 2020 r., w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, bardzo proszę                   o odpowiedzialną kwarantannę.
To czas, kiedy nasze dzieci muszą pozostać w domach. To jedyny sposób na uniknięcie rozprzestrzeniania się wirusa. Musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zarażeń.
        Dzieci nie mogą spotykać się ze znajomymi. Musimy bardziej niż zwykle dbać o higienę i często myć ręce wodą z mydłem.

Od każdego z nas zależy, czy wirus będzie rozprzestrzeniał się dalej!

Jednocześnie informujemy, że nauczyciele będą kontaktować

się z dziećmi mailowo (na maile podane przez rodziców). Zadawane będą prace pisemne,  karty pracy itp.

Wszelkie informacje będziecie Państwo otrzymywać na bieżąco.
Jeśli pojawią się jakieś pytania, problemy proszę o kontakt przez e-mail: zspszpp@interia.pl.
Bardzo proszę o poważne potraktowanie tej bardzo trudnej sytuacji.

Dyrekcja ZS w Postoliskach