Dzień dobry! Klasa 6a

Dzień dobry!

Uczniowie klasy 6 a przygotowali akcję, której celem  było utrwalenie wśród  dzieci nawyku mówienia dzień dobry. Jednocześnie zachęcali dorosłych, by świecili w tym względzie przykładem . W ramach  tego przedsięwzięcia przygotowali hasła promujące odpowiednie zachowania i postawy, witali wchodzących do szkoły transparentem z napisem: Mówisz dzień dobry i dzień jest dobry, a takżepiosenką pt: Mów zawsze te słowa…. Odwiedzili też wszystkich uczniów szkoły podstawowej i  przedszkolaków, witali się z nimi, podając im rękę, jednocześnie śpiewając: Mów zawsze te słowa, dzień dobry, dzień dobry, niech zawsze będzie dobry dzień i wyzwalając u każdego dobrąenergię. Tego dnia wszyscy byli dla siebie mili i słychać było głośno wypowiadane magiczne słowa: dzień dobry.

Rodzice uczniów 6 a