Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

W ostatnim czasie nasza szkoła wzbogaciła się o nowy sprzęt: w dwóch salach lekcyjnych pojawiły się monitory interaktywne w niebagatelnym rozmiarze 65 cali.

Ich zalet nie sposób przecenić: z powodzeniem zastępują tradycyjne tablice; uatrakcyjniają lekcje i wzbogacają je o nowe możliwości prezentacji; angażują uczniów do aktywności w czasie zajęć; zwiększają komfort uczenia się uczniów oraz ułatwiają pracę nauczyciela.

Wprowadzenie tego nowoczesnego rozwiązania stało się możliwe dzięki Rodzicom naszych uczniów, bowiem to właśnie Oni- za pośrednictwem Rady Rodziców- zadecydowali o wyasygnowaniu środków finansowych na pokrycie w całości kosztów zakupu tego nowoczesnego wyposażenia.

Za tę i wszystkie poprzednie inicjatywy, za całoroczną współpracę- wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy.