WYJAZD DO FABRYKI BOMBEK

Dnia 8 listopada 2018r. dzieci z grupy „Słoneczka” i „Motylki” z przedszkola w Postoliskach wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Fabryki Bombek Choinkowych w Wołominie.

Na dzieci czekał Mikołaj, który był przewodnikiem po fabryce. Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki, w której produkcja odbywa się ręcznie a także zapoznanie z procesem powstawania ozdób choinkowych. Zwiedzanie obejmowało cały proces wytwórczy, od szklanej rurki do gotowego produktu jaki możemy spotkać na sklepowych półkach.

Dzieci brały również udział w warsztatach, podczas których wykazały się pomysłowością malując własne bombki. Każde dziecko na pamiątkę pobytu w fabryce otrzymało bombkę z własnym imieniem. Wycieczka dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.