Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

13 lutego w Zespole Szkół w Jasienicy odbył się Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, nad którym patronat objął Starosta Powiatu Wołomińskiego Kazimierz Rakowski oraz Burmistrz Gminy Tłuszcz Paweł Bednarczyk. Organizatorzy zaprosili do zmagań uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z terenu Gminy Tłuszcz. Wśród wykonawców pojawili się uczniowie ZS w Postoliskach.

Wykonaniu różnorodnych utworów przysłuchiwało się jury w składzie- pani Magdalena Hutek- dyrygent chóru Miejskiego LUX MEA oraz pani Renata Kardas- dyrektor Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Radzyminie.

Konkurs uświetnił występ zespołu muzyki dawnej FLAUTI DIVERTENTI

Z wielką radością przyjęliśmy werdykt jury, bo nasi reprezentanci w komplecie pojawili się na podium konkursu.

Lista laureatów konkursu przedstawia się następująco:

I miejsce - Wiktoria Kowalewska

III miejsce - Klaudia Wiśniewska i Alicja Wawra

Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Marcin Szczapa