Z wizytą w fabryce bombek

31 listopada klasy 0a, 0b, 2a i 3a wraz z wychowawcami, wybrały się do Fabryki Bombek Gepard w Wołominie. Program wycieczki obejmował zwiedzanie fabryki oraz warsztaty malowania bombek. Dzieci mogły podziwiać kolejne etapy powstawania szklanych bombek choinkowych. Zobaczyły z czego się je wytwarza, jak wygląda ich wydmuchiwanie, srebrzenie oraz malowanie, dekorowanie, zakładanie zawieszek i wreszcie pakowanie. Każdy uczestnik wycieczki wziął udział w warsztatach malowania. Uczniowie przystąpili do działania z ogromnym zaangażowaniem. Na koniec otrzymali pięknie zapakowane swoje prace, które za półtora miesiąca z pewnością będą zdobiły ich domowe świąteczne drzewka.

Aldona Kowalska, Katarzyna Olszewska-Kuziak, Mirosława Bereda, Katarzyna Głowacka, Danuta Staśkiewicz