Poniedziałek, 2018-08-20

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Dzień Dziecka z Misiem Uszatkiem

Z życia biblioteki

W celu promowania biblioteki i czytelnictwa wśród najmłodszych czytelników naszej szkoły - panie: Violetta Gajcy i Jolanta Bloch zorganizowały spotkanie z nietypowym gościem – Misiem Uszatkiem. Niedźwiadek przybył 2 czerwca 2017r. Na początku powitał wszystkie dzieci i złożył im serdeczne życzenia z okazji Dnia Dziecka. Potem rozmawiał z nimi o bibliotece i książkach. Wysłuchał też pięknego czytania wierszy w wykonaniu uczniów z klasy I . Na koniec poczęstował wszystkich cukierkami i zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie dało wiele radości dzieciom, bo jak wiadomo dzieci lubią misie, a misie lubią dzieci.

Organizatorki serdecznie dziękują Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Bibliotekarki:

Violetta Gajcy