Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

WIRTUALNY GABINET PEDAGOGA

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Wychodząc naprzeciw sytuacji, która nas wszystkich zaskoczyła zapraszam Was do Wirtualnego Gabinetu Pedagoga.

Gabinet jest „czynny” na podobnych zasadach jak działał stacjonarnie– od poniedziałku do piątku.

Jeśli potrzebują Państwo, lub Wy Drodzy Uczniowie:

ü  szczerej rozmowy,

ü  wsparcia pedagogicznego,

ü  chcecie porozmawiać o trudnych emocjach,

ü  przeżywacie chwile zwątpienia, trudności, lęk

ü  lub np. potrzebujecie porady jak zorganizować swój dzień na nowo w domu – piszcie.

Podany adres mailowy należy TYLKO I WYŁĄCZNIE do mnie, Waszego pedagoga szkolnego, zatem wszelka kierowana na niego korespondencja  - podobnie jak rozmowy w gabinecie będzie poufna (rzecz jasna z wyłączeniem spraw, których zgłoszenie przełożonym czy organom wspomagającym pracę szkoły jest obligatoryjne).

Adres na który możecie się kontaktować : wirtualny_pedagogao@wp.pl

W zakładce ZDALNY PEDAGOG na szkolnej stronie  sukcesywnie będą pojawiały się nowe materiały, przydatne linki, filmiki wiązane z tematyką pedagogiczną.

Na początek GORĄCO ZACHĘCAM wszystkich odbiorców do pierwszego kontaktu – być może dotychczas nie miałeś odwagi przyjść i porozmawiać, może obawiałeś się negatywnych komentarzy ze strony rówieśników czy rodziców – teraz jest dobry czas na to, żeby wykorzystać możliwość jaką daje Wirtualny Gabinet Pedagoga. Dajcie znać o czym chcecie porozmawiać lub poczytać, jakich materiałów wspierających/rozwijających potrzebujecie.

Uprzedzając być może pytania o inną formę kontaktu: nie mam konta na FB i nie mam w planach zakładania go, nie korzystam z Messengera. Kontakt telefoniczny na prywatny numer tylko w uzasadnionych przypadkach.

Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia, cierpliwości i wyrozumiałości.

Wasz pedagog – Agnieszka Ołdak