Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Czwartek, 2024-03-28
Imieniny: Anieli, Kasrota
Rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny, który odbył się w setną rocznicę konsekracji naszego kościoła parafialnego „100 LAT NASZEJ ŚWIĄTYNI”. Nagrody wręczała Pani Dyrektor Ewa Dzięcioł wraz z naszym wikariuszem Księdzem Piotrem Talarkiem oraz p. Dorotą Szydłowską.
Pani dyrektor pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu i wyraziła zadowolenie, że cieszył się tak dużym powodzeniem. Na konkurs wpłynęło 66 prac w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0 - 3 i 4 – 8.
W kategorii klas 0 – 3 Jury wyłoniło zwycięzców oraz przyznało wyróżnienia:
I miejsce – Lena Falkowska, kl. 0b
- Maja Świętochowska, kl.2b
II miejsce – Oskar Ksion, kl. 2a
III miejsce – Zuzanna Adamska, kl. 1b
Wyróżnienia:
- Krystian Zieliński, kl.1a
- Filip Przybysz, kl. 0b
- Martyna Skowrońska, kl.1b
- Kinga Górczak, kl. 1b
- Kornelia Bielecka, kl. 2a
- Amelia Malinowska, kl.2b
-Marta Gajcy, kl. 3a
- Adam Trojanek, kl.3a
- Filip Kowalczyk, kl.3b
- Artur Żuk, kl.3b
- Maria Piekut, kl.3b
Dyplomy za udział otrzymali:
- Szymon Denisiuk, kl.1a
- Zofia Kuźnicka, kl.1b
- Hanna Kuźnicka, kl.1b
- Fabian Zastawny, kl.1b
- Martyna Polowiec, kl.2a
- Jakub Kielak, kl.2a
- Krystian Gotowiec, kl.2a
- Krzysztof Katra, kl.2a
- Adrian Karaban, kl.2a
- Dominika Jusińska , kl.2b
- Aleksander Rybak, kl.3a,
- Jędrzej Morawski, kl.3a
- Natalia Kostrzewa, kl.3b
- Izabela Kowalewska, kl.3b
- Patrycja Bylak, kl.3b
- Monika Kądziela, kl.3b
- Paweł Szczepański, kl.3b
- Michał Kuta, kl.3b
W kategorii klas 4 – 8 Jury wyłoniło zwycięzców oraz przyznało wyróżnienia:
I miejsce – Anna Sokołowska, kl. 7a
II miejsce – Sebastian Kur, kl. 7a
III miejsce – Iga Jemielita, kl. 7a
Wyróżnienia:
- Zuzanna Koźlik, kl.4a
- Natalia Polowiec, kl. 4a
- Filip Plata, kl.5a
- Klaudia Muszelik, kl.5a
- Bartosz Pudło, kl.6a
- Maja Górczak, kl.6a
- Zuzanna Mikulska, kl.6a
- Aleksandra Maksimczuk, kl.6a
- Ewelina Muszelik, kl.7a
- Patrycja Zapora, kl.7a
- Anna Koźlik, kl.8a
Dyplomy za udział otrzymali:
- Jakub Debowiak, kl.5a
- Karolina Jusińska 5a
- Oliwia Gawlik, kl.5a
- Wiktoria Wilczyńska, kl.5a
- Roksana Młynarska, kl.5b
- Wiktoria Kielak, kl.5b
- Marek Kauch, kl.5b
- Joanna Blusiewicz, kl.5b
- Szymon Durzyński, kl. 5b
- Bartłomiej Sulich, kl. 5b
- Zuzanna Starzak, kl.5b
- Maksymilian Blusiewicz, kl.6a
- Mateusz Skowroński, kl.6a
- Rafał Dąbrowski, kl.6b
- Magdalena Denisiuk, kl.6b
- Justyna Wróbel, kl.6b
- Igor Perkowski, kl. 7a
- Adrian Miciukiewicz, kl.7b