ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

14 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania  uczniów klasy 1a i klasy 1b.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji zaprezentowali krótki program artystyczny.   Zadaniem uczniów była recytacja wierszy oraz śpiew piosenek.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania kolorowym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Marzena Boruc. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Jana Kielaka w Postoliskach.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kuferki pełne pomocy dydaktycznych.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami i życzymy Wam wielu sukcesów! Powodzenia!