Organizacja nauki w Zespole szkół w Postoliskach od 26.10.2020 do 08.11.2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Na mocy decyzji rządu RP, od poniedziałku 26 października 2020 do 8 listopada 2020, w Zespole Szkół w Postoliskach realizacja zadań szkoły będzie przebiegała w  zmienionej formie:

• Przedszkole, klasy 0 oraz 1-3

1. Nauka  w trybie stacjonarnym  będzie prowadzona bez zmian - obowiązuje dotychczasowy plan wszystkich zajęć.

2. Opieka bez zmian - świetlica nadal funkcjonuje, ale prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum

czasu korzystania z niej przez dzieci.

3. Wszystkie dotychczasowe obostrzenia sanitarne nadal obowiązują.

4. Dodatkowym rozwiązaniem w oddziałach 1-3 będą oddzielne przerwy dla każdej z klas.

5. Stołówka prowadzi żywienie na dotychczasowych zasadach.

• Klasy 4-8
  1. Nauka prowadzona będzie w trybie zdalnym - z wykorzystaniem metod i technik kształcenia

na odległość.

1. Wszystkie lekcje oraz zajęcia dodatkowe odbywają się według dotychczasowego planu za  pośrednictwem platformy MS Office 365 - aplikacja TEAMS.
  2. Nieobecność ucznia na zajęciach traktowana będzie jak nieobecność w szkole - może ją usprawiedliwić jedynie rodzic (za pośrednictwem dziennika elektronicznego).

• Kanały kontaktu z nauczycielami:

- dla rodziców: dziennik elektroniczny;

- dla uczniów: MS Teams.

• Kanały kontaktu z dyrektorem:

- e mail: zspszpp@interia.pl

- sekretariat, te.l: 29/ 7573025

Wszelkie dodatkowe informacje, w miarę rozwoju sytuacji, przekazywane będę na bieżąco.

UWAGA:

Uczniowie klas 4-8, którzy zapomnieli zabrać ze szkoły podręczników, mogą je odebrać w poniedziałek: nie wchodzą do szkoły, podają numer szafki i przekazują kluczyk do niej osobie z obsługi, czekają na ich wydanie przed szkołą.

Jeśli zauważycie Państwo jakieś problemy, bardzo proszę o informację zwrotną.

Dyrektor Zespołu Szkół w Postoliskach

Marzena Boruc