Mikołaj nie tylko w święta…

Do Bożego Narodzenia jeszcze trzy miesiące, a nasze przedszkole zostało obdarowane prezentem. W roli Świętego Mikołaja wystąpiła Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Postoliskach, która ufundowała i przekazała nam nowy laptop.

Takich gestów nie da się przeliczyć na pieniądze, bo chociaż materialnie kosztowne, mają znacznie większą wartość, niż wyasygnowana na nie kwota: są dowodem znajomości sytuacji, współpracy i zrozumienia potrzeb.

Przekazany sprzęt jest nieocenioną pomocą. Będzie wykorzystywany przede wszystkim jako pomoc dydaktyczna na zajęciach z dziećmi; posłuży również do prowadzenia uruchomionego w tym roku w naszej placówce dziennika elektronicznego, za pomocą którego Rodzice mogą kontaktować się z nauczycielami.

W imieniu Przedszkolaków i Nauczycieli

dziękujemy wszystkim Rodzicom